Lebon design pozvánka

                              
Na letošním Designbloku představíme inovovaný nábytek do koupelny DREAM TOP a fotografie Báry Prášilové, které pro LE BON vytvořila.Místo: Průmyslový palác Praha-Holešovice
Čas: čtvrtek 27.-pondělí 31.října 10.00-21,00 hod.
Takhle na nábytku DREAM TOP pózuje gymnastka Evička na fotkce Báry Prášilové.
Jemné pudrové barvy, oblíbené na módních molech, jsme přenesli do koupelny- intimní zóny v bytě, kde obvykle začínáte a končíte svůj den.
Dream Top je jednoduchý a neuvěřitelně příjemný. Zaoblené tvary a matný sametový povrch nábytku vybízejí k doteku.
God is in the details,“ říká anglické přísloví. Propracované detaily pro vás budou inspirativní, vyladěné kombinace barev a struktury dřeva pozitivně ovlivní vaši náladu.
Drážky v rámech zrcadel a podsvícení odkazují na sluneční paprsky a mozaika různých tvarů a barev dokazuje, že víc je prostě víc…
Filozofii nábytku DreamTop z dílny LE BON vystihují tyto unikátní krásné detaily:

Hladká krycí deska z Corianu s integrovanými umyvadly má po obvodu zdobnou fazetu. Povrch je jednolitý, příjemný na omak a 100% odolný proti vodě.
Vnitřní kastlíky u DreamTop nemají žádné kování – bezchybný a tichý chod zajisti měkký filc. Nejlepší věci jsou totiž ty nejjednodušší!
Tenoučké dubové šuplíky svou subtilností potěší pokaždé, když je otevřete.

Pro sérii DreamTop jsme vytvořili kolekci zemitých matných barev, které dobře vyniknou se dřevem a dalšími ušlechtilými materiály –  kůží nebo sklem.
Těším se na setkání s vámi

Klára Nováková
Zábrdovická 16, 615 00 Brno, CZ
T: 00420 544 527 611-6, novakova@lebon.cz
www.lebon.czComments are Closed