O nás

pela_logoweb

Historie firmy se datuje od roku 1996 kdy byla založena firma PELA jako sdružení dvou fyzických osob. Od počátku jsme se soustředili na velkoobchodní prodej a dodávku materiálu v oblasti voda / topení / plyn / vybavení koupelen.

Od roku 2003 působíme na trhu již jako právnická osoba PELA CZ a.s. a dodnes působíme vlastnictvím jako 100% česká společnost bez zahraničního kapitálu. V roce 2005 jsme otevřeli  pobočku v Hranicích. Od roku 2007 se zabýváme dovozem instalačního topenářského materiálu především z Itálie, který dodáváme dál do obchodní sítě jako produktovou řadu GHS – GENERAL HEATING SYSTEM.

Zakládáme si na profesionálním přístupu, odborných znalostech a zkušenostech našich zaměstnanců. Jako velkoobchod disponujeme širokou nabídkou produktů domácích i zahraničních výrobců. V našem sortimentu najdete pouze ty produkty u kterých jsme si jistí jejich kvalitou což dokazuje minimální počet reklamací. Všechny výrobky jsou opatřeny certifikáty kvality a atesty nutnými pro prodej zboží v zemích Evropské unie.

Velmi si vážíme důvěry a spokojenosti našich zákazníků za což jim tímto děkujeme.

 

Za kolektiv firmy PELA CZ,a.s.

Petr Schmidt

obchodní ředitel


Podporujeme:

logo